ONS TEAM

Wij geloven in de kracht van samenwerken. In de eerste plaats natuurlijk met u als klant, maar zeker ook met onze medewerkers. Ieder teamlid is waardevol en levert een bijdrage aan het behalen van uw doelen. Door middel van een heldere taak- en rolverdeling realiseren wij optimale efficiency.

Graag stellen wij ons team aan u voor.

David Blankers

partner / adviseur

David@blankers-vanvark.nl

Elibert van Vark

partner / adviseur

elibert@blankers-vanvark.nl

Erno Kwetters

partner / adviseur

erno@blankers-vanvark.nl

Korstiaan Hartog

relatiebeheer / fiscaliteiten

korstiaan@blankers-vanvark.nl

Arjan van den Enden

relatiebeheer

arjan@blankers-vanvark.nl

Rob Bouman

adviseur

rob@blankers-vanvark.nl

Peter-Jan Griffioen

salarisadministratie / personeelsadvies

peterjan@blankers-vanvark.nl

Jaconely Feij

salarisadministratie / officemanagement

jaconely@blankers-vanvark.nl

Anette Mansvelder

administratief medewerkster

anette@blankers-vanvark.nl

Ruben Ottevanger

relatiebeheer

ruben@blankers-vanvark.nl

Saskia van Dalen

administratief medewerkster

saskia@blankers-vanvark.nl

Monique Blankers

secretaresse / interne administratie

monique@blankers-vanvark.nl

Heidi van Vuren-Versluis

secretaresse

heidi@blankers-vanvark.nl

Ruud Schiks

administratief medewerker

ruud@blankers-vanvark.nl

Nemi Roozemond

administratief medewerker

nemi@blankers-vanvark.nl

Erik Kant

administratief medewerker

erik@blankers-vanvark.nl

Joke de Jong

administratief medewerkster

joke@blankers-vanvark.nl

Jeroen Blankers

administratief medewerker

jeroen@blankers-vanvark.nl

Martine Quik

administratief medewerkster

martine@blankers-vanvark.nl

Sven Zuidweg

administratief medewerker

sven@blankers-vanvark.nl

Gerdine Paans

administratief medewerkster

gerdine@blankers-vanvark.nl